Zajímavé designy českých bazénů

Někteří lidé dávají přednost přirozeným koupalištím, kterých je u nás dostatečné množství. K nejkrásnějším patři například Lipenská nádrž na jihu Čech, má rozlohu přibližně 50 km čtverečních a máte výhled na krásy Šumavy. K dalším patři vodní nádrž Trnávka u Želiví na Vysočině. Na severní Moravě je pro svou krásu příznačné Hlučínské jezero. Ne všem však vyhovuje koupání v přírodě a dají přednost luxusním bazénům. Pro ty je typický čím vetší požadavky a lepší materiály tím vyšší cena.

Plovárna Luhačovice

Má dlouhou tradici, a momentálně byla nově přestavěna. Je částečně prosklená a je tvořena pouze betonem a sklem.

Hotel Vitality

V Beskydech se nachází 4 hvězdičkový hotel, jehož součástí je i luxusní bazén, ve kterém si můžete dát jeden z báječných nápojů přímo ve vodě díky vodnímu baru a současní hotelového Wellness je i privátní sauna a vířivka a střešní společná vířivka. Bazén má příjswimming-pool-145634_960_720emnou teplotu kolem 30 stupňů.

Harmony Club Hotel

Luxusní bazén ve křišťálovém provedení nalezneme v pětihvězdičkovém hotelu Harmony vedle Špindlerova mlýna využívá mimo křišťálu i lesklý stříbrný povrch doplněný o příjemné osvětlení. Bazén je řešen typickým obdélníkovým tvarem, ale nalezneme zde mozaikovou dlažbu a pokojové rostliny, které zpříjemňují atmosféru. Součástí Hotelu je i Wellness centrum.

EA Hotel

Přímo v srdci Václavského náměstí se nachází útulný bazén, který skýva krásný výhled na okolí Prahy. K dispozici jsou i odpočívadla stejně jako sauna.

Žabětínský Dvůr.

Podívejte se do přilehlého soukromého bazénu v Brně, kde je mimo jiné slaná voda a jsou k dispozici i dřevěné lehátka na osušení. Jedná se o střešní stavbu oválného tvaru.

Podle tohoto seznamu si můžete vybrat jinak designové řešené bazény. V zahraničí je ovšem nabídka stále pestřejší než u nás přesto se v naší zemi, dá podívat netradičním řešením bazénů, většinou se, ale jedná o obdélníkové nebo oválné tvary, které mají netradiční atmosféru a dekorace.