Vodní dětské hry

Potřebujete své dítě zabavit v létě a na jaře? Přijďte k nám, kde máme jak venkovní část bazénu, tak krytou. V obou částech bazénu se můžou provozovat různé dětské hry, jako je například vodní polo. Dále u nás provozujeme i netradiční sporty, které s vodou nemají nic společného. Příkladem může být vybíjená, tenis a různé další sporty, které se normálně provozují na souši, ale my se je rozhodli dětem nabídnout i v bazénu netradičním způsobem.

Rodiče mohou své ratolesti k nám přivést buď na předem určený čas, kdy probíhají kroužky s našim personálem a za doprovodu rodičů, a nebo na veřejnou část kde si děti mohou hrát spolu jakoukoliv z našich nabízených her, na kterou je naše zařízení připraveno . Nejmenším dětem, a jejích rodičům, nabízíme plavaní pro batolata, kswimming-933217_960_720teré je prováděno formou hry za účasti obou rodičů, a nebo za účasti dvou dospělých, které s dítětem přijdou a užívají si příjemnou zábavu se svojí ratolesti, a zároveň v nich dítě získá důvěru. V našem plaveckém klubu můžete své dítě přihlásit i na závodní plavaní, vodní aerobik, vodní polo, které jsou klasickými vodními sporty, a máme na ně kvalifikované instruktory.

Zároveň, pokud je vaše dítě živější, a má rádo výzvy a vodu, můžete ho přihlásit i do kurzu potápěni, které je u dětí velmi oblíbené a vyhledávané. Po absolvování tohoto kurzu, který nazýváme potápění hrou, získá dítě certifikát o absolvování potápěčského kurzu, který je platný ve většině zemí světa. V našem klubu, a to jen díky tomu, že všechny aktivity u nás jsou dělány nenásilnou metodou, a to metodou her a zábavou, se vaše dítě naučí nové věci, má nové zážitky, a v neposlední řadě nové kamarády a vzpomínky. Budeme se těšit na vás a vaše dítě, a vždy vás přivítáme s otevřenou náručí, s rodinou pohodou a se zárukou, že vaše dítě bude po čase stráveném u nás odcházet spokojené a bude se chtít vracet.