Prázdniny s plaváním a vodníma hrami

Pokud si chcete užít prázdniny s plavání a zároveň bys jste chtěly i nějaké vodní hry tak na tu to kombinaci jsou nejlepší hotelové rezorty, které mají přilehle soukromé pláže a vše toto dokážou nabídnou . .A to bud v cenně a nebo za drobný příplatek přímo na pláži mezi nejčastěji nabízenou vodní zábavu patří ježdění na vodních skútrech, vodní polo a nebo různé míčové hry které jdou provozovat ve vodě dále. Některé přímořské rezorty nabízejí výlety k ostrovu a cestou se můžete za dozoru plavčíka vykoupat s delfíny a nebo se potápět ke korálovým útesům. Tyto výlety většinou jsou na soukromé ostrovy vlastnění několika hotelovými rezorty.

Další možnost je soukromý výlet se zapůjčenou lodí a kapitánem který vám zastaví na vámi vybraných místech a máte vlastně tutéž možnost jako od hotelové výpravy stým že nejste vázaný na přesný časový rozvrh a sami si řekne kam chcete a co chcete dělat okolo lodí se pohybuji hojně delfíny tak není problém si sni my zaplavat ani při soukromé vyjížďce.

Další možností je pokud chcete spoustu vodní zábavy a her je návštěva akvaparku. V aquaparcích je většinou hodně atrakci a možnosti nějakých těch vodní her mezi nejvswimming-pool-1031245_960_720yhledávanější vodní atrakce v aquaparcích patři jízda na toboganech, bazény s umělou mořskou vodou a s umělými vlnami , Půjčovna vodných šlapadel , surfařských prken potápěčského vybavení a potápění ve speciálně upravených bazénech kde je mořský život podobny tomu v moři tem tíž a stejný život.

Některé akvaparky nabízejí i různé atrakce se zvířaty jako jsou vystoupení delfínu , tulení, kosatek a dalších mořských živočichu s některými je možnost se i vykoupat . mezi neoblíbenější vystoupeni patří vystoupení kosatek a delfínu, kteří jsou mořský savci . Tyto vystoupeni jsou jenom ve větších areálech k tomu určených . A jsou většinou za příplatek nejsou v základní ceně vstupenky .