Postavte si bazén za svojí výhru

Vyhrály jste zrovna v loterii a nevíte, co s penězi? Máme pro vás skvělou nabídku našich luxusních bazénu, které vám přímo na míru navrhneme. Přijďte tedy k nám se svojí představou, a my se jí pokusíme zrealizovat a splnit vám váš sen o vašem vysněném bazénu. Můžete za námi přijít už s tím, že máte nějakou svou představu a náš odborný konzultant vše s vámi probere a řekne svá vylepšení, a nebo může nechat vše tak, jak jste udělali návrh samy.

Pokud se na vás usmála štěstěna a vyhráli jste v CabaretClubCasino.net nějakou tučnou sumu, můžete si třeba nechat vybudovat bazén přímo ve vašem sklepě a vychutnat si teplou koupel ve vířivce i za chladných zimních večerů, nebo chodit každé ráno plavat a udržovat se v kondici v pohodlí vašeho domova. Další oblíbenou možností zbohatlíků je bazén na střeše, zvlášť pokud bydlíte na vyvýšeném místě, budete mít při koupání v bazénu překrásný výhled a zážitek se tak umocní.

Pool plánování poradenství a další služby

Další možnost je že, přijdete jen s představou v hlavě a náš odborný konzultant s vámi celý bazén vyprojektuje a navrhne vám hned několik řešení, která by byla vhodná pro váš pozemek a přilehlé okolí domu. Specializujeme se i na netradiční bazény, takže není problém třeba svůj vysnění bazén mít na střeše obytné budovy nebo garáže, umíme realizovat i bazény uvnitř objektu a to včetně izolace a filtrace. Bazén vám k vám dopravíme zdarma a do vaší připravené montážní jámy, kterou jsme nechali na vašem pozemku vyhloubit, a nebo na kotevní body na střeše vašeho objektu bazén namontujeme. K venkovním bazénům nabízíme i zastřešení bazénu a solární ohřev vody.

Služby a záruky

Dále vám k vašemu vysněnému bazénu nabízíme kompletní servisní služby a záruky. Servisní služby zahrnuji péčí o bazén a čištění a kontrolu filtračních aparatur. Záruku na váš vysněný bazén vám dáváme nadstandardní, a to na dobu 10 let. Záruka se vztahuje na celistvost bazénu, na celkovou funkčnost a na příslušenství. Tuto záklapool area Rdní záruku vám nabízíme na 10 let, a nebo si můžete připlatit dalších až 5 let záruky a nemusíte se po celou dobu o nic starat, a jenom si užívat svůj vysněný a relax u bazénu . Po montáží bazénu vám předáme certifikát o montáži a proškolíme vás v obsluze filtrační jednotky.