Objednejte si drink u bazénu

Objednávání drinků u bazénů je docela příjemné, co může být ještě příjemnější je vychutnat si nápoj přímo v bazénu. Pokud jste však na exotické dovolené tak pro vás posezení u bazénového baru může byt taktéž uspokojivé a nehrozí vám pokuta za rozlití nápoje do bazénu.

Alkoholické i nealkoholické nápoje k pobytu v bazénu múzou některým lidem připadat důležiDrink-Swimming-Poolté. Dopomůžou jim k seznámení s okolními hosty a přinesou jim veselost a uvolněnost. Někdy si však mohou přestat uvědomovat, že okolní hosté nemusí být ve stejné náladě a po té muže dojít ke konfliktu. Alkohol zahaluje smysly, proto bychom si měli dát pozor na své chování a nebýt dotěrní a agresivní. Vycítit tu správnou hranici, kdy se naše přítomnost stává nežádoucí pro okolní lidi.

Pro dobrou náladu, ale troška osvěžení neuškodí, zde je seznam lehkých drinků, kterési můžete připravit sami doma:

Swimming Pool Drink

Skládá se z vodky, šlehačky, kokosového krému, Curaçao modré a ananasový džus.

Nechejte si vychladit sklenici pro tento nápoj poté, protřepme vodku, ananasový džus a kokosový krém dokud nebude zcela hladký a nalijte do skleníčky. Přidejte Curaçao navrch a můžete podávat.

Tequilla Sunrise

Klasický drink, který se hodí nejen k bazénu. Skládá se z bíle tequily, pomerančového džusu, citronové šťávy, sirupu z granátového jablka. Nejprve protřepeme pár kostek ledu s pomerančovou šťávou, tequilu a citronem, Poté po dlouhé lžíci nalijeme sirup z granátového jablka a vychutnáváme.

Long Island Iced Tea

Tento osvěžující alkoholický drink se do bazénu dokonale hodí. Obsahuje gin, rum, tequilu, vodku a Curacao likér. Dolije se gomme sirupem a kolou a zamíchá. Jenom se nevyplatí to s tímto lahodným drinkem přehánět, má totiž poměrně vysoký obsah alkoholu a v letních vedrech by vám mohl rychle stoupnout do hlavy. Nejvyhlášenější Long Island Iced Tea dělají v Cabaret Club Casino na Mallorce.

Sex on the beach

Netřeba dlouze představovat tento drink tvořený vodkou, broskvovým džusem a možno přidat třeba pomerančový či ananasový džus.

Cuba Libre

Tento alkoholový nápoj byl vymyšlen na Havaně kolem roku 1900. A skládá se z limetky, kostek rumu, pár dl koly a trošku bílého rumu.

Snad jsme vás těmito nápoji inspirovali pro váš domácí bazén či cestu do teplých krajin, kde můžete využít plaveckého baru či si užít svůj drink přímo v bazénu.