O Nás

Jsme stavební firma, která se zabývá výstavou bazénů. Máme letitou praxi, a proto nabízíme výbornou kvalitu a výhodné ceny. V našem přehledu můžete najít několik zajímavých informací o plaveckých bazénech stejně jako užitečné rady, který vám pomohou v případě, že se pustíte do výstavby sami. Spokojený zákazník je klíč k našemu úspěchu proto se věnuji vašim požadavkům do nejmenších detailů.

Nabízíme, jak kompletní výstavbu bazénu, tak i stavební dozor pro vaši stavbu a poradíme vám, jak postavit bazén rychle a kvalitně. Mezi naše specializace patří vyvařování foliových bazénu, které je technologicky velice náročné a je to odborná specializace.

V případě, jakýchkoliv dotazů se obraťte na naši firmu, kde vám ochotně poradíme a vytvoříme cenový plán na míru. Pokud se nevíte , jak se orientovat ve široké nabídce našich produktů rádi vám poskytneme konzultaci i po telefonu Stejně jako naší finanční poradci vám poradí ohledně možnostech financování.

Naše firma se zabývá atypickými tvary bazénu, které je ochotna zhotovit na míru vašim požadavkům.

Zabýváme se přelivným, laminátovými, nerezovými, foliovými bazény včetně nadzemních bazénů. Na našich webových stránkách si můžete vybrat ze široké nabídky příslušenství jak je například bazénový vysavač. Nabízíme i slanou úpravy vody. Je to nejšetrnější a nejlevnější způsob , jak udržovat pH a kvalitu vody. Velice jednoduchá instalace, plně automatická úprava pH. Můžete si jej propojit s dalším bazénovým příslušenstvím, jako bazénové čerpadlo či filtrace a další. Slaná voda je daleko přirozenější pro pokožku než voda chlorovaná. Dalším z možností bez chlorové úpravy vody je naše UV pampa, která ničí bakterie i řasy, v neposlední řadě je zde dezinfekční ionizátor , který nezatěžuje tolik prostředí a také se stará o úpravu vody s minimálním přídavkem chloru.

Proč investovat drahé peníze do venkovního bazénu, když mát možnost si za slušné peníze pořídit skleněnou přístavbu pro váš dům, která vám umožní využívat bazén i v zimě.