Nejlepší hotelové bazény světa

Podle rad Tipadvisora, zde můžete vidět nejlepší hotelových bazény světa, podle hodnocení vás návštěvníku. Pojďme se na ně individuálně podívat-

Sarojin ( Thajsklo)

Číslo jedna na tomto seznamu je bazén Sarojon, který je nabízí unikátní na míru postavené představení pro účastníky hotelu, kdy s výhledem na tyrkysovou hladinu Andamanského moře, můžete pro lepší pohled odklopit střechu.

Valassaru Maldives

Tento bazén je hlavně o relaxaci a soukromí. Postupně se zvyšující hladina bazénu vám připomene cestu z pláže do moře. Příjemná obsluha zajištuje, že drinky nejsou nikdy daleko od vaší ruky.

Boscol Milano.

Ne jenom, že Milano je módní ikonou, ale i tento bazén se pyšní stěnami zdobenými drobnými kamínky jako kaleidoskop vám může přinést, kýžené osvěžení po hodinách strávených brouzdáním po městě.

InterContinental Dubai

Tento unikátní bazén umožnuje návštěvníkovi pozorovat ulici díky prosklenému dnu z hotelového 4 patra. Pokud vás tento pohled vyděsí, můžete se zrelaxovat na některé z teras.

Dalamore Lodge, New Zeland

Tento bazén je inspirován středomořským stylem a domorodým uměním Nového Zélandu. Vyhřívaný bazén je hlavní atrakce, protože je postaven na vrcholku srázu s perfektním výhledem na Owhanekýnský záliv.

Al Bustan Place,

Bazénový komplex, kterého je součástí půl míle dlouhá privátní pláž, můžete si vybrat až z 5 různých bazénů. Největší má délku 50 metrů. Další má výhodu tepelné regulace dle vašich požadavků.

Grand Wailes,

Tento netradiční bazénový komplex na Havaji disponuje 6 různými stupni spojenými řekou a na vrcholu jsou dvě vířivky. Na jednom z dalších stupních se nachází Tarzanovy bazén s umělou liánou.

Four Seasons Shanghaini

Z tohoto hotelového bazén, můžete vidět na nejironičtější budovy Číny. Nachází se na 41. patře Four_Seasons_Resort_Bora_Boraa můžete si jej zamluvit pro soukromé účely po 11 hodině večer.

Každý má své preference a tudíž je možné. že pro vás vypadají nejkrásnější hotelové bazény zcela jinak. Ať vám tento seznam slouží, jako inspirace.