Nejlepší bazény v Kasinu Las Vegas

Las Vegan je město v Nevadské poušti, které mělo v roce 2013 přes 40 milionů návštěvníků. Proto se snaží, aby jeho hotely i hotelové bazény byly něco unikátního. Zde je seznam vybraných hotelů, který jsou výjimečné svým provedením nebo atmosférou.

Palms Casono Resort

V tomto b298842999_af3006f5bf_bazénu si můžete užít party 7 dní v týdnu a má k dispozici tři velké bary, tři velké plavecké bazény a 27 altánků. Můžete se nechat tančit do rytmu živé hudby. Přes týden je možné navštívit s rodinou, ale o víkendu vstup pouze starším 21.

Gardern of Gods Pool Oasis

Klasická architektura, nachází se zde přes 30 altánků. Jeden z mála bazénu, kde můžete doplavat ke stánku blackjackem. Hlavní znak tohoto bazénu je 18 stop vysoký vodopád a atické sochy a celkový nádech starých časů.

Night Swim, Encora

Jedná se o jeden z nejdražších nočních klubů, kdy jsou účastnici vyzváni k tomu, aby použili plavky namísto klasického oblečení a tančili ve vodě za zvuku elektronické hudby.

Tao Beach

Pro Tao Beach je unikátní složení zahrad, které obsahují i bambusové stromy a i 12 altánků, které jsou laděny na způsob Asie. Součástí je i noční klub nebo Tao kuchyň.

Marquee

Marquee je kosmopolitní klub Las Vegas, kde se nacházejí dva bazény a jsou obklopeny živou atmosférou hudby, Nachází se zde i hrací centrum, a velké množství barů. Můžete se jít podívat do místa,kde to žije a kde jsou 32.00 wattové reproduktory a laserová show.

GO Pool

V tomto bazénu si nenechte ujít přehlídku tanečnic, které vás baví non-stop. Nachází se de i vodopád, který je oblepen 15 akry zahrad.

Pobavit se v Las Vegas můžete nejen v kasinu, ale i mimo něj. Třeba se opálit u jednoho z bazénu či si užít atmosféry tančení ve vodě nebo se jen v klidu a v pohodě válet na lehátku.