Na co myslet, než si pořídíme bazén

Na co myslet, než si pořídíme bazén

Kdo by si nechtěl HK_SSP_Sham_Shui_Po_李鄭屋游泳池_Lei_Cheng_Uk_Swimming_Pool_floorplan_Oct-2013_(3)užívat soukromí ve svém vlastní bazénu. Ať se jedná o venkovní či vnitřní stavbu, není od věci si promyslet pár základních bodů, které je nutno splnit. My jsme pro vás připravili krátký přehled

1.Vhodné místo

Najít vhodnou část zahrady nebo pozemku pro svůj bazén je základ pro úspěšnou výstavbu. Je dobré si uvědomit, že místo musí nejenom dost velké, ale také rovné. Mírně nakláněný terén se dá zarovnat. Dalším faktorem, který hraje důležitou roli, je poloha vůči slunci. Je zcela na nás či si jej přejeme na východ či na západ.

2.Materiál

Koupit si prefabrikovaný bazén je Jedno z nejjednodušších způsobu pořízení si bazénu. Má to i své nevýhody jako je kratší životnost a komplikace s převozem a instalací. Výhodná cena je předností dalšího typu konstrukce, kdy do betonový podklad se navaří folie z PVC. Laminátové bazény jsou odolné vůči chemikáliím a jsou pevné a dlouho odolné. Nerezové bazény mají vysoké pořizovací náklady za to, ale dlouhou životnost. Rozměry a tvar

3.Požadavky

Pokud toužíme po atypickém bazénu tak se jistě nemůže rozhodnout pro prefabrikovaný tvar a můžeme zvolit jiný materiál jako třeba foliový bazén. Rozměry hrají také klíčovou roli stejně jako naše finanční možnosti.

4. Svépomoci či firma

Jak ušetřit potřebné tisíce na výstavbu vysněného bazénu. Při troše šikovnosti, je možnost si stavbu postavit se svépomocí. Nemusíte zrovna vykopat celý bazén lopatou, ale třeba svěřit vedení stavby firmě s tím, že vy si zajistíte většinu staveních prací sám. Je možnost si zapůjčit menší bagr a i tak provést většinu výkopových prací sám. Samozřejmě, že pokud si najmete firmu, budete t mít ve většině případů jednodušší.

Ať se rozhodnete pro jakýkoliv druh stavby bazénů, rozvaha na začátku hraj klíčovou roli při následné výstavě. My vám přejeme mnoho úspěchu a neváhejte nás kontaktovat pro více informací.