Bazény pro závodní plavání

Aby se vám v bazénu dobře plavalo, musí splňovat určitá základní kritéria, jako je správná teplota vody, vstup do bazénu a prostředí. Určit, který bazén je nejlepší na plavání, je těžké, protože každý člověk preferuje něco jiného. Pokusíme se tedy udělat souhrn míst, která jsou podle nás nejlepší:

-Hotelový rezort San Alfonso del Mar, který se nachází v Chille V tomto hotelovém rezortu se nachází luxusní bazén, který se pyšní neuvěřitelnými rozměry, který a nabízí návštěvníkům spoustu zábavy, od plavaní přes potápění až po plachtění. Samozřejmostí jsou i odpočinková a wellness centra. Voda v tomto bazénu je přírodní z oceánu a ohřívaná na teplotu 26 stupňů a s pozvolným vstupem pBPS_Swimming_Pool01řes písčitou pláž.

Itálie : Montegrotto Terme : Tento bazén ocení především příznivci celoročního potápění. Bazén disponuje hloubkou 40 metrů a začíná na hloubce 1,3 metru a v nejhlubším místě má šířku 10 metru. Jsou zde uměle vytvořeny jeskyně a korály, aby potápěči mohli nacvičovat ponory do moře

USA: Pokud si potrpíte na luxus, tak vám můžeme doporučit bazén v hotelovém rezortu v Utahu Amangiri, který se nachází uprostřed pouště. Jste tu zahrnuti luxusem, na dovolené sem jezdí i filmové hvězdy, takže máte šanci nějakou potkat.

Singapur: pokud zatoužíte po asijské kultuře a pohostinnosti a zároveň máte rádi adrenalin, tak vám můžeme doporučit bazén v 38.patře luxusního rezidenčního objektu v Ski Habitat. Tento unikátní bazén spojuje dvě věže tohoto luxusního komplexu a má prosklené dno.

Indonesie: V asijsky exotickém koutu naší planety ještě zůstaneme, pokud chcete svojí drahou polovičku pozvat na nějaký luxusní a romantický výlet, a nemusíte šetřit penězi, tak bychom vám pro romantickou zastávku s bazénem doporučovaly Bali, například hotel Hanging Gardens v Ubudu, kde máte nekončící bazény a romantický výhled na tropický deštný prales.

V dalším pokračováni se podíváme na bazény, které se nám sem už nevešly.