Bazény okolo světa

Dnes si řekneme o nejzajímavějších bazénech na světě. Které se nachází na různých kontinentech

Na nejslavnější thajské pláži v resortu Library se nachází rudě zabarvený bazén. Zbarvení je docíleno rudými kachličkami, kterými jsou vyskládány na dně bazénu.

Dalším uměleckým skvostem je bazén Hearst Castle v americké Kalifornii, kde se kloubí dohromady starodávný styl a zámecké prostředí s moderní architekturou. Dále bychom se mohli podívat za majiteli kasina Golden Nugett v Las Vegas, kteří přišli se zajímavým nápadem, realizovat vodní nádrž, ve které jsou umístěny žraloci a skrz kterou vede trubka umožňující návštěvníkům proplavat a obdivovat tyto zvířata.

Dalším skvost, najdeme v singapurském hotelu The Marina Bay Sands a to v 55 patře, kde je umístěn místní bazén a voda se zde valí přes okraj. Je přístupny jen návštěvníkům jednoho z nejdražších hotelu světa.

Bazén. Který taky stojí za Basingstoke_Sports_Centre_Poolzmínku je umístěn v Evropě a to ve městě Brusel je tu speciální bazén který je válcovitého tvaru o hloubce 33 metru a po cele délce vyhřívaný na stejnou teplotu ten to bazén se jmenuje Nemo33.

A v Evropě ještě zůstane
me přesunete se jenom kousek do sousedního Německa, kde mají vytvořenou umělou verzi ostrovů a pláží. Tento plavecky areál, který se nachází kousek od Berlína má i význačné jméno, které mluví za vše a nazývá se vodní svět Tropical Islands. Můžete zde přespat i přes noc ve stanech, dodává to tomu ostrovní nádech.

Z Evropy se přesunem k Viktoriiným vodopádům, kde mají bazén udělán na rozhraní vodopádu a z dálky to vypadá jako by tam byl přírodní vodopád, ale ve skutečnosti je na přírodním vodopády vystavena zeď přes kterou se valí voda dolů. Tento bazén se jeví jako příliš nebezpečný na první pohled, ale jenom než se v něm uvelebíte a začnete si užívat ten příjemný a neznámí pocit že jste na kraji útesu